KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568064
nr 1356 8064
Emilia Lönblad
(1865-1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, porträtt. Olja på duk, 97x77cm
Emilia Lönblad, svensk målare född 1865, död 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:14:09
1.100 kr